לייעוץ ללא התחייבות או לתיאום פגישה

מידע חשובה מלירום סנדה


גם לעסקים קטנים מגיעה לעשות תספורת

כל שנה נסגרים בישראל כ-45,000 עסקים, כלומר כ-850 מידי שבוע. הסטטיסטיקה המפחידה הזו נמצאת בכל תחום עיסוק ובכל מקום בארץ. בעלי עסק מכירים את החששות היומיומיים: כמה כסף אצליח להכניס היום? איך אוכל להגדיל את ההכנסות שלי? איך אצא מהשגרה?
קראו עוד

איך פושט רגל טס לחו"ל, מנהל עסק, מנהל חשבון בנק ומוחק חובות במקביל.

רבים אינם יודעים אבל הכנה נכונה וראויה טרם כניסה לחובות או ניהול אסטרטגיה מתאימה בזמן ההליך יכולים לחסוך לפושט הרגל אלפי שקלים תוך שמירה על רמת חיים מאוזנת וראויה. בניגוד לדעה הרווחת הזמן לניהול הליך הפטר מחובות באנגליה או קנדה או ארצות הברית קצר משמעותית ממדינת ישראל והגיע הזמן לתקן גם את העוול הזה.
קראו עוד

"תספורת מהחובות לעסקים קטנים" עו״ד לירום סנדה - ראש פירמת L.S. לירום סנדה.

"כל שנה נסגרים בישראל כ-45,000 עסקים, כלומר כ-850 מידי שבוע. הסטטיסטיקה המפחידה הזו נמצאת בכל תחום עיסוק ובכל מקום בארץ. בעלי עסק מכירים את החששות היומיומיים: כמה כסף אצליח להכניס היום? איך אוכל להגדיל את ההכנסות שלי? איך אצא מהשגרה?" לירום סנדה עורך הדין וראש הפירמה .L.S
קראו עוד

עיכוב הליכים וביטול עיקולים תוך 24 שעות

רבים אינם יודעים אבל ניתן לעכב הליכי הוצאה לפועל תוך 24 שעות ולפנות למסלול מתאים לקבלת "חנינה" והסדר החובות בפרק זמן של בין שבוע עד 18 חודשים. מסלול זה, המוכר לנו בשם "פשיטת רגל", עבר באחרונה רפורמה משמעותית שמקצרת הליכים ומאפשרת לחייבים לנשום לרווחה.
קראו עוד

חייבים מוגבלים? מהיום הבנק מחויב לפתוח לכם חשבון

במשך שנים רבות הבנקים העדיפו לא "להתעסק" עם אנשים שמצבם הכלכלי בעייתי. במסגרת רפורמה חדשה שהנהיג המפקח על הבנקים נקבע שכל אחד זכאי לחשבון בנק.
קראו עוד

כיצד מגישים בקשה להפטר והסדר החובות תוך 24 שעות?

איך לסיים תיק פשיטת רגל בהפטר והסדר החובות בהגשת בקשה תוך 24 שעות? מהי פשיטת רגל בהליך החדש? כיצד לקבל הפטר ו"חנינה" מהחובות בהליך של 18 חודשים?
קראו עוד
" tabindex="-1" role="dialog">